Prosklené fasády

Prosklené fasády, prosklenné pláště budov – moderní a účelné řešení

Prosklená fasáda je  vzdušnou  variantou opláštění budovy a lze ji velmi dobře uplatnit zejména  u komerčních objektů, které jsou využívány pro podnikatelské aktivity. Jde tu jednak o účelovost např. úspora energií v rámci environmentálního trendu nebo zabezpečení  druhého schodiště či výtahu  v souladu s bezpečnostními  a protipožárními předpisy , a jednak o estetický dojem. Toho je možné u prosklených fasád dosáhnout díky jednoduché  a čisté eleganci, optickému zvětšení prostoru a  zejména efektu prosvětlení a možnosti působení přirozeného světla na prostor.

Prosklená fasáda může ve spojení s tepelnou izolací přispět  k  efektní  proměně budovy nebo může tvořit vlastní stěny a tím budovu dotvoří a dodá jí specifický charakter. Použití skla  na  fasádách domů je elegantním řešením  a samozřejmou součástí  moderní architektury  města. Podle požadavků investora můžeme provést doplnění proskleného pláště o otvíravé prvky. Vhodnou kombinací použitých profilů lze postavit i vnitřní dělící příčky.  Při  využití barevné řady RAL se  pak otevírají další možnosti jak z „obyčejného vytvořit neobyčejné“ a  vznikají  tím  zajimavé a působivé variace.  V konečném důsledku tyto možnosti prosklených fasád ocení nejen Vaši zaměstnanci, ale především Vaši klienti.

Prosklená fasáda realizovaná firmou Rodamont přispěje k elegantní modernizaci Vašeho objektu, dodá  mu mladistvý vzhled  a příjemné prostředí.