Výměna balkonového zábradlí

Výměna balkonového zábradlí, balkonové zábradlí – Váš bezpečný výhled

Velké procento obyvatel měst bydlí stále v panelových domech, které jsou z větší, či menší míry rekonstruovány. Při některých rekonstrukcích jsou staré balkony demontovány a nahrazují se novými. Toto se týká balkonů zavěšených. Řada domů má však vsazenou betonovou desku, která tvoří podlahu balkonu a zároveň je nosným prvkem pro stávající i budoucí zábradlí.
Stávající zábradlí je často v havarijním stavu a je nutné ho vyměnit zejména  z bezpečnostních důvodů. Staré zábradlí s často popraskaným drátosklem nepůsobí lichotivě i v případě koupě nebo prodeje Vaší nemovistosti.
Naše firma provádí montáž hliníkového zábradlí, které dodá domu zcela jiný vzhled a estetickou úroveň.
Varianta je jak provedení pouze zábradlí, tak provedení celkového zasklení balkonu, čímž majitelé bytů získají další plnohodnotný prostor a nové možnosti využití balkonu.

Jako technické řešení je na zobrazených fotografiích použit systém zavěšeného zábradlí na předsazené konstrukci. Výhodou tohoto systému je, že se zachová původní plocha balkonu i při zateplení čelní stěny.

Na všech zde uvedených prezentacích se naše firma podílela montážními a konstrukčními pracemi.

Ve spolupráci s certifikovaným výrobcem a statikem jsme schopni zajistit kompletní dodávku zde prezentovaných zábradlí a zasklení.

Pro celkové zasklení lze použít jak bezrámový, tak rámový systém.