Zasklívání balkonů

Zasklívání balkonů – efektivní cesta k modernímu a vkusnému bydlení v bytě

Bydlíte v panelovém, či jiném činžovním domě? Potom je Váš byt s největší pravděpodobností vybaven balkonem. Dosud jste ho brali jako nepříliš využitelný prostor, který mnohdy sloužil k odkládání momentálně nepoužívaných věcí nebo jako prostor pro kuřáky.

Zasklením tohoto prostoru získáte naprosto nové možnosti pro jeho využití. Pokud máte balkon o ploše cca 4 m2, získáte jeho zasklením další místo pro realizaci.  Pro majitele bytových prostorů je často hlavním problémem boj o každý metr čtvereční.  Zasklením balkonu si tímto způsobem dokážete pořídit svoji malou zimní zahradu s minimálními náklady.

S  předpokládanými náklady 16.000,- až  25.000,-  korun vytvoříte i v omezených bytových podmínkách  4 m2 plnohodnotně využitelného prostoru, který je kvalitně chráněný před nepřízní počasí.  Z hlediska investic je to nejlevnější cesta k navýšení tržní hodnoty Vaší nemovistosti.

Technicky lze tato úprava provést téměř u všech typů balkonů, záleží jen na Vašem rozhodnutí při volbě materiálů a vhodné varianty.  Pracovníci firmy Rodamont jsou Vám připraveni  kvalifikovaně a seriózně poradit s návrhem a realizací  Vašeho projektu.